aq_block_2

SİZİN İÇİN NE YAPIYORUZ?

Toplantı, davet, eğitim, yemek, şenlik, kısacası her türlü etkinliğinizde size lezzetli, hafif, taptaze ürünler sunarak hem damağınızı, hem de midenizi mutlu etmek için çalışıyoruz.

Mutfağımızda taze malzeme kullanımına, yemek sonrası deneyimin hafif ve rahat geçirilmesine önem veriyoruz; yüksek kalite ile doğru ve kullanışlı sunumu bir araya getirerek kurumsal dünyaya yüksek standartlı ve etkin çözümler sunuyoruz.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ?

Bize 0212 279 29 80 numaralı telefonumuz veya hello@bitemeluv.com mail adresimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Her müşterimizin farklı ihtiyaçları ve tercihleri olduğunu göz önünde bulundurarak standardize etmeye ve paket hizmet sunmaya karşıyız. Beslenmenin organikliğini iletişimimize de taşımanın gerekliliğini savunuyoruz. Sesinizi duymak, sizinle tanışmak istiyoruz!

Eğer hangi ürünlerimizin size daha uygun olacağı konusunda emin olamadıysanız bize haber verin, size zevkle yardım ederiz, birlikte en uygun ürünleri seçmekten çok mutlu oluruz.

Zaman bizim için çok önemli! Sizlere en kaliteli ve özenli ürünleri sunmak için zamana ihtiyacımız var. Ekmeklerimizi ve içeriklerimizi taze olarak hazırladığımız için siparişlerinizi bir iş günü öncesi saat 17:00’a kadar bildirmenizi rica ediyoruz. Böylece ürünlerinizi en taze ve özenli biçimde size ulaştırmak için yeterli vaktimiz kalıyor. Kahvaltılarınız için bir iş günü önce 11:00'a kadar haberinizi bekliyoruz.

Aramızda kalsın, ürünlerimizi dondurmuyoruz. Mesela bizden bir kutu brownie sipariş ediyorsunuz ya, sizi çok seven bir dostunuzun yapacağı gibi, taptaze pişiriyoruz. Lezzetinin ve verdiği mutluluğun sebebi bu.

BİLMENİZİ İSTERİZ.

Bite Me, Pazartesi - Cuma / 10:00 – 18:00 saatleri arasında açık. Minimum sipariş tutarımız 150 TL'dir. Sipariş bölgelerimiz Akatlar, Etiler, Gayrettepe, Levent, Maslak (Merkez), Zincirlikuyu'dur; eğer diğer bölgelerden ulaşıyorsanız bizimle iletişime geçerseniz ek ücret ile ulaşım yapmaktayız. Toplantınız, davetiniz, partiniz, etkinliğiniz hafta sonu günlerinde olursa lütfen bize hafta içi haber verin, size zevkle hizmet vereceğiz. Ödemenizi kredi kartı / nakit / banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.


İLETİŞİM

FİKİRLERİNİZ, İSTEKLERİNİZ, MERAK ETTİKLERİNİZ KONUSUNDA BİZE ULAŞMAK İSTERSENİZ :